זוגיות

לא תמיד הזוגיות שלנו – זו שקיימת במציאות, נראית לנו כל כך מושלמת כמו שתמיד רצינו לדמיין אותה.
בשביל זוגיות כזו צריך השקעה, צריך לעבוד על דברים וצריך להתאמץ, הדברים לא קורים מעצמם.
מהי זוגיות טובה ? האם יש נוסחה לכך? כמובן שיש הרגלים בריאים לזוגיות והרגלים פחות טובים, אך בסופו של דבר כל זוגיות מורכבת מיתרונות, חסרונות, ופשרות. עד עתה לא נמצאה נוסחת קסם שעובדת לכולם היות וכל אדם שונה ומה שטוב עבורי לא בהכרח טוב עבורך.
בנאדם השואף למצוא זוגיות, או כזה שנמצא בזוגיות ומעוניין לתקן אותה (ולא לסיים אותה) חייב להבין כי יש צורך בתקשורת כנה ואמיתית, וכמובן מוכרחים להשתפר על מנת להגיע לתוצר הרצוי – שהוא הזוגיות הבריאה והטובה לשני הצדדים.

זוגיות- מהי התאמה זוגית

יש אנשים שתמיד נמצאים בזוגיות, ואילו יש אנשים שתקופות ארוכות הם לבד – איך זה יכול להיות?
האם יש אדם שאין לו התאמה זוגית? ואיך יכול להיות שיש כאלה שלא נמצאים יותר מרגע אחד לבד, ללא פרטנר.
ובכן חשוב להדגיש כי לכל אחד יש שאיפות שונות, הרגלים אחרים, רצונות שונים ובהתאם לכך גם ההתנהגות הזוגית כזו – יש אנשים שזה כל מה שמעסיק אותם, ואילו אנשים אחרים שבכלל לא חושבים על זוגיות גם אם הם לבד.
התאמה זוגית היא דבר מאוד קריטי להתקיימות הקשר, זאת אומרת ששני הצדדים צריכים להרגיש שבן הזוג שבחרו מתאימים להם ועונים על הציפיות שלם מהקשר, ולשם כך צריך לגלות כנות ולהיות בתקשורת – כך כל אחד יודע מה השני מצפה ממנו וכמובן למה הוא יכול לצפות ואף לדרוש מבן הזוג.

באוראל שופן אנו מציעים לכם את הדרך להבין מה התאמת זוגיות אומרת מבחינתכם, לשם כך גם בנינו שאלון זוגיות, וביחד נוכל לתת לכם טיפים לזוגיות מוצלחת וטיפים לזוגיות בריאה כפי שנגדיר יחד – מה חשוב לכם, מה אתם צריכים ורוצים, וכיצד הקשר יהיה נכון עבורכם ותדעו לפעול בדרך שלכם לשיפור המערכת הזוגית הקיימת או לחלופין בבחירה מתאימה יותר בבן הזוג הבא.

לקוחות רבים שלנו מספרים כי בזכותינו הגיעו בדיוק למקום שרצו מבחינה זוגית, אם בעבר עשו בחירות פחות מתאימות או אפילו התנהלו בצורה פחות טובה עבורם ועבור הקשר הזוגי הקיים. לעיתים הזוגיות פרק ב – עולה על כל הציפיות ואפילו על פני על מערכות היחסים הקודמות. זה אומנם קלישאתי אבל אם תרצו אין זו אגדה, ביחד נבין מה הבעיה, אם יש בעיה, וכיצד ניתן לפעול על מנת להגיע על הקשר הזוגי הבריא ביותר.

אוראל שופן להשאר אתם ולהגיע לזוגיות

הנה כמה מהנושאים בהם אנו מתמחים;

  • רווקים ורווקות המתקשים במציאת בן זוג
  • זוגות שרוצים לשפר את מערכת היחסים ביניהם
  • זוגות שקרובים לפירוק החבילה ורוצים לתת צ'אנס נוסף
  • אנשים שיצאו ממערכת זוגית ולא יודעים מה לעשות
  • אנשים שרוצים זוגיות אבל לא מוצאים
    ועוד ועוד

נשמח לתת את שירותינו ברמה הגבוהה ביותר והכי מדויקת ונכונה עבורך! בכל דבר שנוכל לעזור מבחינה זוגית, וזוגיות. עדיין מתלבטים? שלחו לנו וואצאפ, מייל או התקשרו ובואו נדבר, אל תהיו סקפטים, תנו צ'אנס – בעיקר לעצמכם ועבורכם. מוזמנים לגולש באתר שלנו, לראות סרטונים להתרשם מה לקוחות מספרים ולקרוא את התכנים שלנו.

אוראל שופן – להישאר אתם ולהגיע לזוגיות.
כתובת הקליניקה – החשמונאים 23, תל אביב-יפו, הסדר חניה ללקוחות הקליניקה.

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות