יעוץ זוגי

האם לכל זוג יכול להתאים יעוץ זוגי?

זו השאלה הראשונה שתמיד חוזרת על עצמה, וכדאי לדעת שבמידה ואתם שואפים להגביר את שביעות הרצון שלכם מהזוגיות שלכם, מכאן שיעוץ זוגי הוא המפתח. אם כך, אתם לא באמת צריכים להיות בעיצומו של משבר זוגי כדי לפנות ליעוץ. בפועל יעוץ זוגי, דווקא אם תעשו זאת בשלב טוב בזוגיות שלכם, יכול להיות יעיל יותר. כמובן שבעתות של משבר, לא ניתן להימנע מהאופציה של תהליך מסוג זה, אבל ממש לא חייבים לחיות במריבה מתמדת בשביל להחליט לפנות ליעוץ זוגי ולבנות יחד בית שאתם פשוט רוצים לחיות בו. 

מה כולל יעוץ זוגי?

זה מאוד תלוי בכם וגם בשאלה באיזה יועץ אתם בוחרים. באופן כללי, ברור שבמסגרת יעוץ זוגי מדברים על הזוגיות ועל האתגרים שלכם, אך יכול להיות הבדל משמעותי בין יועץ אחד לאחר בגישה ובכלים שהוא מעניק. יעוץ זוגי שם במרכז הבמה את התקשורת ביניכם. גם אם מדובר באתגר נקודתי שאתו אתם מתמודדים היום או אם מדובר בבעיה שורשית ועמוקה בזוגיות שלכם, דפוסי התקשורת שעומדים מאחורי הדברים, בהם היועץ יבחר להתמקד בדרך כלל, על מנת להעניק לכם כלים אמיתיים. יתרה מכך, במידה ותמצאו את עצמם מול יועץ שמתנהג כשופט בסיטואציה או מנסה לפתור לכם את הבעיות דרך אמירות שמכתירות מי מכם כצודק ואת האח כטועה, דעו שאתם יושבים מול אדם לא מקצועי ושתפקיד האמיתי של איש המקצוע בתחום הזה, הוא להעניק לכם כלים ולא לברור בינכם.  מה שבטוח זה שבמסגרת יעוץ זוגי אפשר לדבר על הדברים, להגיע לתובנות משמעותיות ובעיקר – ללמוד טכניקות אחרות לתקשר כדי להנות מהזוגיות. תהליך טוב של יעוץ זוגי, יכול להעניק לכם כלים שילוו אתכם חיים שלמים ויעזרו לכם אל מול מריבות עתידיות, פערים או אתגרים לאורך כל הדרך. נוסף, תהליך כזה יהפוך את החיים שלכם לשמחים וטובים יותר, שקטים ובריאים יותר בשגרה. 

יעוץ זוגי זה תהליך שכדאי לעשות עם מומחה

כדאי שתדעו שיש משמעות אדירה לשאלה אל מי אתם פונים כדי לעבור תהליך כמו יעוץ זוגי. העניין הוא שלמרות שיש אינספור יועצים כאלה בצפון, בדרום ובמרכז הארץ, זה ברור שרק עם חלק מהם אתם באמת יכולים להרגיש בנוח.
לכן חשוב שתבדקו מספר פרטים ונתונים אודות היועץ שלכם, כמו לדוגמא, השאלה האם מדובר על יועץ שאחרים ממליצים עליו. האם אתם יכולים להרגיש איתו בנוח? והאם, כאשר אתם מגיעים לפגישה ראשונית עם היועץ, אתם מתרשמים ממנו לטובה? קחו בחשבון גם את השאלה האם אתם מעדיפים ייעוץ שניתן על ידי אישה או על ידי גבר, שכן כל אחד מאתנו יכול להרגיש נוח בסיטואציה אחרת ומול אנשים שונים. חשוב מאוד ששני בני הזוג ירגישו בנוח, לפחות כעבור מספר מפגשים, וזאת כדי  שהיעוץ יהיה מספיק יעיל.

יעוץ זוגי במחיר טוב

יעוץ זוגי זה נשמע כמו משהו שאתם הולכים להוציא עליו לא מעט כסף? עד היום בכל פעם כשאחד מכם העלה את הרעיון השני ביטל אותו בגלל החשש מהעלות? אם כך, כדאי שתדעו שלא מדובר על הוצאה כלכלית מאוד גדולה. למען האמת, דווקא בגלל שהארץ שלנו מלאה באינספור יועצים, זה ברור שיש ביניהם תחרות שמביאה, בין היתר, לירידה במחירים. לכן, אם על ידי יעוץ זוגי שיימשך כמה חודשים תוכלו לשפר את התקשורת שלכם ואת הזוגיות שלכם, מה פתאום שתוותרו על כך? ממש כפי שלא הייתם מוותרים על בילוי כמו ארוחה טובה למען הזוגיות שלכם כך גם לא כדאי שתוותר על יעוץ זוגי שיוכל לסייע לכם ברמות שונות ומגוונות.

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות