יעוץ זוגי

הזוגיות שלכם השתנתה בזמן האחרון? קשה לכם לתקשר בלי לריב ואתם תוהים האם לא הגיע הזמן לעשות משהו בנידון כדי לשפר את המצב? אם כך, קחו בחשבון את האפשרות של יעוץ זוגי, כי אם זה עזור לכל כך הרבה זוגות אחרים, למה שזה לא יעשה טוב גם לכם?

תוכן עניינים
שיתוף ב facebook
Facebook

האם לכל זוג יכול להתאים יעוץ זוגי?

זו השאלה הראשונה שתמיד חוזרת על עצמה, וכדאי לדעת שהתשובה היא כן. כלומר, אם באמת הייתם סבורים שאתם צריכים להיות בעיצומו של משבר זוגי כדי לפנות ליעוץ, כדאי שתדעו שאתם טועים. בפועל יעוץ זוגי, דווקא אם תעשו זאת בשלב טוב בזוגיות שלכם, יכול להיות יעיל יותר. לכן זה לא משנה אם אתם מעבירים את כל הימים שלכם במריבה אינסופית או שאולי אתם לא זוכרים בכלל מתי הייתה הפעם האחרונה שבה רבתם. מה שבטוח זה שחוויה כמו יעוץ זוגי, אם היא נעשית על ידי איש מקצוע רציני וטוב, יכולה להיות מוצלחת ביותר.

מה כולל יעוץ זוגי?

זה מאוד תלוי בכם וגם בשאלה באיזה יועץ אתם בוחרים. באופן כללי שזה אומנם ברור שבמסגרת יעוץ זוגי מדברים על הזוגיות ועל הבעיות שלכם, אך יכול להיות הבדל משמעותי בין יועץ אחד לאחר. יעוץ זוגי שם במרכז הבמה את התקשורת ביניכם ואינספור עניינים שיכולים להיות מהותיים עבורכם. זה לא משנה אם מדובר על עניין נקודתי שאתו אתם מתמודדים היום או שמדובר על בעיה שורשית ועמוקה בזוגיות שלכם. מה שבטוח זה שבמסגרת יעוץ זוגי אפשר לדבר על הדברים ובעיקר – ללמוד טכניקות אחרות לתקשר. זה אומר שגם אם אתם נכנסים עכשיו למריבה מאוד קריטית, אחרי יעוץ זוגי תלמדו כיצד לעצור ואתה וכדי לא להפוך את המריבה למשבר של ממש.

יעוץ זוגי זה תהליך שכדאי לעשות עם המומחים

כדאי שתדעו שיש משמעות אדירה לשאלה אל מי אתם פונים כדי לעבור חוויה כמו יעוץ זוגי. העניין הוא שלמרות שיש אינספור יועצים כאלה בצפון, בדרום ובמרכז הארץ, זה ברור שרק עם חלק מהם אתם באמת יכולים להרגיש בנוח.
לכן חשוב שתבדקו מספר פרטים ונתונים אודות היועץ שלכם, כמו לדוגמא, השאלה האם מדובר על יועץ שאחרים ממליצים עליו. האם אתם יכולים להרגיש איתו בנוח? והאם, כאשר אתם מגיעים לפגישה ראשונית עם היועץ, אתם באמת מתרשמים ממנו לטובה? קחו בחשבון גם את השאלה האם אתם מעדיפים ייעוץ שניתן על ידי אישה או על ידי גבר, שכן כל אחד מאתנו יכול להרגיש נוח בסיטואציה אחרת ומול אנשים שונים. חשוב מאוד ששני בני הזוג ירגישו בנוח כי אחרת בהחלט עלול להיות שהיעוץ לא יהיה מספיק יעיל.

יעוץ זוגי במחיר טוב

יעוץ זוגי זה נשמע כמו משהו שאתם הולכים להוציא עליו לא מעט כסף? עד היום בכל פעם כשאחד מכם העלה את הרעיון השני ביטל אותו בגלל החשש מהעלות? אם כך, כדאי שתדעו שלא מדובר על הוצאה כלכלית מאוד גדולה. למען האמת, דווקא בגלל שהארץ שלנו מלאה באינספור יועצים, זה ברור שיש ביניהם תחרות שמביאה, בין היתר, לירידה במחירים. לכן, אם על ידי יעוץ זוגי שיימשך כמה חודשים תוכלו לשפר את התקשורת שלכם ואת הזוגיות שלכם, מה פתאום שתוותרו על כך? ממש כפי שלא הייתם מוותרים על בילוי כמו ארוחה טובה למען הזוגיות שלכם כך גם לא כדאי שתוותר על יעוץ זוגי שיוכל לסייע לכם ברמות שונות ומגוונות.

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות