יעוץ זוגי מומלץ

מה מוביל זוגות שונים לחשוב על יעוץ זוגי מומלץ?

הרבה פעמים זוג שמתחיל לחשוב על יעוץ זוגי מומלץ רוצה לדעת מה קורה אצל הזוגות האחרים. כלומר, האם רק אנחנו מתמודדים עם משברים? או שאולי זה קורה גם לשכנים שלנו? ומה מוביל זוגות אחרים לחשוב על טיפול זוגי? האם המריבות שלהם יותר "לגיטימיות" לעומת המריבות שלנו? אם גם אתם עסוקים בכל השאלות האלה, כדאי שתדעו שיש קשת רחבה של נושאים שמובילה אנשים לחשוב על יעוץ זוגי מומלץ. לדוגמא: בגידה בתוך מערכת היחסים, החלטה חשובה כמו רילוקיישן, מריבות בנוגע לחינוך הילדים, עסק משפחתי שלא מתפקד כמו שצריך ועוד. לכן זה לא משנה מה מעסיק אתכם והאם יש נושא אחד שמטריד אתכם או יותר, כי תמיד יעוץ זוגי מומלץ זו יכולה להיות אופציה טובה.

מה כולל התהליך של יעוץ זוגי מומלץ?

מכיוון שיש כל כך הרבה מטפלים ויועצים זוגיים בארץ, זה טבעי שיהיו גם תהליכים שונים שכל מטפל יציע לכם. לכן יש טעם לבדוק באיזה יעוץ זוגי מומלץ אתם בוחרים ומה בדיוק כולל התהליך שאתם עומדים להתחיל. ייעוץ זוגי זה משהו שלא מעט זוגות בוחרים בו והאמת היא, שאם תשכילו לבחור לכם יועץ מתאים, אתם תראו שזה תהליך שיישא פרי. במסגרת הייעוץ הזוגי מדברים על כל מה ששני בני הזוג רוצים, וזה מה שהופך את העניין הזה לכל כך מיוחד.
לכאורה, יכולתם גם לחסוך כסף, לשבת בבית ולדבר על הצרות שלכם. עם זאת, עובדה היא שבפועל אתם לא עושים את זה, או שאתם עושים זאת תמיד בדיוק באותה הדרך, מה שלא מוביל לשינוי. לעומת זאת, כאשר מדברים על חוויה כמו יעוץ זוגי מומלץ מדברים על שיחות שלא מתקיימות רק בין בני הזוג, שכן גם היועץ מקשיב, שואל ומדבר. בצורה כזאת, כאשר גורם חיצוני וניטרלי לחלוטין מקשיב לדברים, הרבה יותר קל להגיע אל שורש הבעיה וכך גם לפתור אותה.

יעוץ זוגי מומלץ – אל מי פונים?

החלטתם שאתם רוצים לנסות את התהליך הזה? שמעתם על אינספור זוגות שכבר חשבו להתגרש, פנו אל יעוץ זוגי מומלץ ויצאו מחוזקים? אם כך, ברור שאתם צודקים. אומנם צריך לרגע לצנן את ההתלהבות, כי אף יועץ זוגי לא יעשה במקומכם את העבודה, אך יעוץ זוגי מומלץ בהחלט יכול לסייע. חלק ממה שישפיע על השאלה האם הייעוץ יעזור או לא, זו השאלה באיזה יועץ אתם בוחרים. זו הסיבה שבגללה כדאי לעצור ולבחון את האפשרויות השונות לעומק, כי אם אתם הולכים לנסות את התהליך הזה, למה להתפשר על יועץ בינוני? כאשר מדברים על יעוץ זוגי מומלץ מדברים על חוויה שחייב לנצח עליה יועץ מומחה, מקצועי, משכיל ובעל ניסיון.
לכן, אם אתם יכולים להתקשר אל כמה יועצים שונים ולבקש מהם מעט אינפורמציה על התהליך שהם מציעים לכם, למה שלא תעשו זאת? זה נכון, מדובר על עבודת מחקר קטנה שתצטרכו לעשות לפני שאתם מתחילים את הייעוץ עצמו, אך זה כדאי. כך תגדילו את הסיכוי למצוא את היועץ הטוב והמומלץ ביותר, אז למה לחשוב פעמיים?

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות