יועצת זוגית מומלצת

אתם מרגישים שלמרות האהבה הגדולה שיש ביניכם אתם מתקשים לתקשר? השינויים שמביאים איתם החיים הופכים את הזוגיות למשהו אחר ואתם לא מבינים איך הגעתם למצב שבו אתם נמצאים? אם כך, יכול להיות שזה הזמן לפנות ליועצת זוגית מומלצת, כי אין ספק שאשת מקצוע כזאת תוכל לעשות לכם.

תוכן עניינים
שיתוף ב facebook
Facebook

מה יועצת זוגית מומלצת תוכל לעשות למענכם?

לא אחת קורה שאפילו אותם זוגות שהיו מאוהבים שנים ונראו כמו "זוג השנה" מוצאים את עצמם מתמודדים עם משברים נוראיים. לכן הדבר הראשון שתוכלו לעשות זה להודות במצב, להפסיק לטמון את הראש בחול ולבקש עזרה. אומנם זה נכון שיש הרבה מקרים שבהם הזמן מסייע ולפעמים סבלנות עוזרת, אך כאשר כבר נכנסים למשבר זוגי, יועצת זוגית היא הפתרון. יועצת זוגית מומלצת יכולה לעזור דווקא בגלל שהיא לא חלק מהזוגיות, שכן היא גורם שלישי שמקשיב לכל הדברים מהצד. זה מה שמאפשר לה להישאר אובייקטיבית ולהיות זו שמביאה קול אחר לכל הדיונים. בנוסף לכך, אסור לשכוח שהיועצת הזוגית לא מסייעת רק מתוך האינטואיציה שלה, שכן היא למדה את הדברים וצברה לא מעט השכלה וידע לאורך השנים.

איך בוחרים יועצת זוגית מומלצת?

החלטתם שאתם רוצים לנסות את האופציה של ייעוץ זוגי אבל אין לכם מושג איך לבחור יועצת זוגית מומלצת? אם כך, אנחנו יכולים להבין ללבכם. אומנם זה נכון שכדאי לפנות רק אל יועצת זוגית מומלצת שיש לה לא מעט מטופלים שיכולים להעיד על המקצועיות שלה ועל הכישרון, אך זה לא באמת מספיק. מעבר לכך צריך לבדוק גם כמה נתונים טכניים ופרקטיים, כמו לדוגמא: איפה בכלל נמצאת הקליניקה של אותה יועצת זוגית מומלצת? האם יהיה לכם פשוט לשלב את ההגעה לפגישות אצלה? או שזה יהפוך להיות עוד "תיק" או עוד משימה שאיתה אתם מתמודדים במהלך חיי היומיום העמוסים שלכם? בנוסף, כדאי גם לבדוק באיזו שיטה עבודת היועצת ומה היא באמת מציעה לכם. אם כל זה לא מספיק, יש טעם לברר גם מה בדיוק ההשכלה שלה והאם היא למדה את התחום בצורה מספיק מעמיקה או לא.

לשני בני הזוגיות חייבת להיות כימיה עם אותה יועצת זוגית מומלצת

לא כל הזוגות מבינים זאת, אך אם יש משהו משמעותי שאי אפשר יהיה להתעלם ממנו, זה הנושא של הכימיה שיש לכם עם היועצת. כלומר, אם רק האישה תרגיש בנוח עם היועצת, עלול להיות שאותה יועצת זוגית מומלצת לא באמת תתאים. זה נכון, כמובן, גם אם מי שמרגיש בנוח הוא רק הגבר. חשוב מאוד לוודא ששניכם מרגישים בנוח ושאתם יכולים לדבר עם היועצת על כל מה שעובר לכם בראש. רק בצורה כזאת תמצאו את עצמכם משתפים פעולה בצורה מלאה, מה שיעזור כמובן לכל התהליך של הייעוץ.

הייעוץ הזוגי דורש התמדה ועבודה אינטנסיבית

באמת חשבתם לרגע שבכך שאתם פונים אל יועצת זוגית מומלצת אתם עושים את שלכם ומכאן היועצת תעשה עבורכם את כל העבודה? אם כך, הגיע הזמן שתדעו שזה לא כך. אומנם היועצת יכולה להקשיב, לעזור, לכוון וגם לתת משימות, אך זה לא יעזור אם לא תשתפו פעולה. יתרה מכך, שיתוף הפעולה שלכם לא יכול להסתכם בכך שתגיעו לכל הפגישות, שכן בפועל תצטרכו להשקיע הרבה מעבר לכך. מצד שני, אתם יכולים להיות בטוחים שאם תשקיעו ואם תתמידו, כנראה שגם אתם, כמו הרבה מאוד זוגות אחרים, תצליחו להשאיר את המשבר הזוגי שלכם מאחור.

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות