יועצת זוגית מומלצת

מה יועצת זוגית מומלצת תוכל לעשות למענכם?

לא אחת קורה שאפילו אותם זוגות שהיו מאוהבים שנים ונראו כמו "זוג השנה" מוצאים את עצמם מתמודדים עם משברים קשים מאד. לכן הדבר הראשון שתוכלו לעשות זה להודות במצב, להפסיק לטמון את הראש בחול ולבקש עזרה. אומנם זה נכון שיש מקרים נדירים שבהם הזמן מסייע ולפעמים סבלנות עוזרת, אך כאשר כבר נכנסים למשבר זוגי, יועצת זוגית היא הפתרון. יועצת זוגית מומלצת יכולה לעזור דווקא בגלל שהיא לא חלק מהזוגיות, שכן היא גורם שלישי שמקשיב לכל הדברים מהצד. זה מה שמאפשר לה להישאר אובייקטיבית ולהיות זו שמביאה קול אחר. בנוסף לכך, אסור לשכוח שהיועצת הזוגית לא מסייעת רק מתוך האינטואיציה שלה, שכן היא למדה את הדברים וצברה לא מעט השכלה וידע לאורך השנים. לבסוף, חשוב להבין שהאינטרס שלה הוא שתצאו מהתהליך איתה מאושרים ומחוזקים יותר ולו למען שמה הטוב- כך שהיא תעשה את המיטב בשביל זה.

איך בוחרים יועצת זוגית מומלצת?

החלטתם שאתם רוצים לתת הזדמנות לאופציה של ייעוץ זוגי אבל אין לכם מושג איך לבחור יועצת זוגית מומלצת? אם כך, אנחנו יכולים להבין ללבכם. אומנם זה נכון שכדאי לפנות רק אל יועצת זוגית מומלצת שיש לה לא מעט לקוחות שיכולים להעיד על המקצועיות שלה ועל הכישרון, אך זה לא באמת מספיק. מעבר לכך צריך לבדוק גם כמה נתונים טכניים ופרקטיים, כמו לדוגמא: איפה בכלל נמצאת הקליניקה של אותה יועצת זוגית מומלצת? האם יהיה לכם פשוט לשלב את ההגעה לפגישות אצלה? או שזה יהפוך להיות עוד "תיק" או עוד משימה שאיתה אתם מתמודדים במהלך חיי היומיום העמוסים שלכם? בנוסף, דעו שתהליך של ייעוץ אונליין הוא פתרון מצוין לנושא זה, שהוא מקובל בשנים האחרונות ומאז תקופת הקורונה הוא נפוץ מאד. יועצים רבים מקבלים אונליין, מה שמקל על זוגות להתגייס לתהליך, לשלב אותו בחיי היום יום ולהתמיד בו. בנוסף, כדאי גם לבדוק באיזו שיטה עובדת היועצת ומה היא באמת מציעה לכם. אם כל זה לא מספיק, יש טעם לברר גם מה בדיוק ההשכלה שלה והאם היא למדה את התחום בצורה מספיק מעמיקה או לא.

לשני בני הזוגיות חייבת להיות כימיה עם אותה יועצת זוגית מומלצת

לא כל הזוגות מבינים זאת, אך אם יש משהו משמעותי שאי אפשר יהיה להתעלם ממנו, זה הנושא של הכימיה שיש לכם עם היועצת. כלומר, אם רק אחד מכם ירגיש בנוח, עלול להיות שאותה יועצת זוגית מומלצת לא באמת תתאים.  חשוב מאוד לוודא בתוך כמה פגישות, ששניכם מרגישים בנוח ושאתם יכולים לדבר עם היועצת על כל מה שעובר לכם בראש. רק בצורה כזאת תמצאו את עצמכם משתפים פעולה בצורה מלאה, מה שיעזור כמובן לכל התהליך של הייעוץ ולתוצאות שיעלו ממנו.

הייעוץ הזוגי דורש התמדה ועבודה אינטנסיבית

באמת חשבתם לרגע שבכך שאתם פונים אל יועצת זוגית מומלצת אתם עושים את שלכם ומכאן היועצת תעשה עבורכם את כל העבודה? אם כך, הגיע הזמן שתדעו שזה לא כך. אומנם היועצת יכולה להקשיב, לעזור, לכוון וגם לתת משימות, אך זה לא יעזור אם לא תשתפו פעולה. יתרה מכך, שיתוף הפעולה שלכם לא יכול להסתכם בכך שתגיעו לכל הפגישות, שכן בפועל תצטרכו להשקיע מעבר לכך, להשתמש בכלים שאתם מקבלים ולשנות את ההתנהלות שיום יומית שלכם. אתם יכולים להיות בטוחים שאם תשקיעו ואם תתמידו, כנראה שגם אתם, כמו הרבה מאוד זוגות אחרים, תצליחו להשאיר את המשבר הזוגי שלכם מאחור.

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות