יועצת זוגית במרכז

איך יועצת זוגית במרכז עושה את עבודתה?

אתם אומנם יודעים, עמוק בפנים, שיועצת זוגית תוכל לעזור לכם אך לא לגמרי ברור לכם איך? תוהים מה באמת קורה בחדרה של היועצת? אם כך, אנחנו יכולים להבין את הדילמות שלכם ואת החששות. יועצת זוגית במרכז היא אשת מקצוע שלמדה את התחום הזה וצברה בו לא מעט ניסיון. לכן אתם יכולים להיות בטוחים שכבר במפגש הראשון תרגישו בנוח והיועצת תדע היטב איך לטפל בדברים. מה שיפה זה שלמרות שיושבים שלושה אנשים בחדר (שניכם והיועצת), כל אחד מבני הזוג מרגיש שיש לו מקום. אתם תוכלו לדבר על כל דבר שמעניין ומטריד אתכם, ואין ספק שככל שהשבועות יעברו, תרגישו את ההבדל לטובה.

Psychologist and thankful couple handshaking in office

איזו יועצת זוגית במרכז תוכל להתאים לכם?

רוצים לפנות אל יועצת זוגית במרכז אך אתם מעט חוששים ולא יודעים במי לבחור? רוצים לחפש יועצת מוצלחת שאצלה הסיכויים שהטיפול יהיה יעיל יהיו גבוהים יותר? אם כך, אנחנו מציעים לכם לברר את הפרטים הבאים לפני שאתם קובעים לעצמכם פגישה:

האם היועצת מנוסה?
האם מדובר על יועצת זוגית במרכז שיש לגביה אינספור המלצות?
האם היועצת פנויה בימים ובשעות שנוחים לכם?

בנוסף, בדקו היטב איך אתם מרגישים כשאתם יושבים מול היועצת בחדרה. האם נדמה לכם שהיא מקצועית? אדיבה? האם אתם מצליחים לדמיין את עצמכם מדברים איתה על הדברים הכי אינטימיים שקורים לכם בחיים? לא כל אשת מקצוע, אפילו אם היא מאוד משכילה ורצינית, תוכל לעזור ולהתאים לכם. יתרה מכך, בהחלט יכול להיות שתקראו חוות דעת ואינספור המלצות אודות יועצת כזו או אחרת אך בפועל לכם באופן אישי היא לא תתאים. לכן לא כדאי לדחות את התחלת החיפוש אחר היועצת המושלמת עבורכם, כי זה תהליך שיכול לקחת לא מעט זמן.

כמה גובה יועצת זוגית במרכז תמורת השירות המקצועי שהיא מציעה?

עד היום מעולם לא נפגשתם עם יועצת זוגית במרכז כי היה נדמה לכם שהיא תגבה מכם מחירים מופקעים? רציתם לבחור יועצת זוגית טובה אך חששתם שזה יכניס אתכם לצרות כלכליות שמובילות לעוד ויכוחים, מתחים ומריבות? אם כך, דעו שלא תמיד זה חייב להיות כך. אומנם זה נכון שאם תבחרו יועצת זוגית שמגיעה עם עשרות שנים של ניסיון ומוניטין משמעותי, היא תרשה לעצמה לגבות מחירים יותר גבוהים לעומת הממוצע, אך זו לא חובה. אתם יכולים גם לבחור אשת מקצוע שאצלה המחירים יהיו קצת יותר נוחים ובסופו של דבר התהליך כולו לא יהיה יקר.
בנוסף לכך, כדאי לזכור שאומנם אתם מתחילים היום תהליך של ייעוץ זוגי אך זה לא אומר שזה יימשך לעד. התהליך יכול להסתיים, למעשה, גם אחרי כמה חודשים, כך שזה לא שעכשיו תשלמו לאורך שנים סכומים מופקעים על הייעוץ. הזוגיות שלכם, כפי שאתם בוודאי יודעים לומר לבד, היא אחד מהדברים הכי חשובים שיש לכם בחיים. לכן רצוי להשקיע בכך ולבחור עוד היום את היועצת הכי מוצלחת שיש באזור המרכז, כי למה לדחות את העניין הזה אם הוא כ"כ חשוב?

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות