ייעוץ זוגי במרכז

מהם היתרונות של ייעוץ זוגי במרכז?

כבר יצא לכם בעבר לחשוב על ייעוץ זוגי במרכז אך מעולם לא באמת עשיתם זאת? לא התקדמתם בצעד נוסף, לא חיפשתם יועץ זוגי טוב ולא התחלתם את התהליך? אם כך, כדאי שתדעו שלא מומלץ לדחות את העניין הזה. ראשית, כפי שאולי אתם כבר יודעים לבד לומר, בעיות בזוגיות הן לעתים כמו כדור שלג: אם לא מטפלים בהן הן מחמירות עם הזמן. שנית, כמובן שאחת מהדרכים הכי טובות לטיפול בשורש הבעיה ובנייה של זוגיות טובה המושתתת על תקשורת בונה, היא דרך תהליך שמיועד ספציפית לכך וניתן לעבור אותו לא רחוק ממקום מגוריכם. עם ההבנה הזו, זה ברור כשמש שתהליך של ייעוץ זוגי במרכז הוא המפתח. היתרונות הברורים של תהליך מסוג זה הוא ביציאה מהשגרה שלכם, בשיח עם אדם שלישי, נטראלי שלא קשור לאף אחד משניכם וזה בדיוק המקצוע שלו כך שיחד אתם יכולים לעשות סדר בעניינים ולבנות מחדש את כל מה שנהרס והוזנח. לפעמים כל מה שצריך זה ללמוד לתקשר בצורה טובה ובריאה ולמרות שזה נראה לפעמים כמו חלום רחוק, זה בדיוק מה שייעוץ זוגי במרכז יכול ללמד ולבנות עבורכם- אז למה לחשוב פעמיים?

האם ייעוץ זוגי במרכז זה משהו שכדאי לנסות רק בזמן משבר?

התשובה היא חד משמעית לא וזאת בניגוד למה שרוב האנשים חושבים. אתם באמת סבורים שאתם צריכים לחכות למשבר או לקושי עצום כדי ללמוד לתקשר אחד עם השנייה? האמת היא שלא. ההפך הוא הנכון, כי אם תלמדו לתקשר טוב יותר זה עם זו דווקא כשאתם בתקופה טובה, האפקטיביות של הלמידה הזאת תהיה הרבה יותר גדולה. בנוסף לכך, בהחלט יכול להיות שאם תלמדו זאת כשאתם בתקופה טובה, פשוט לא תגיעו לתקופות הפחות נעימות שעוברות על לא מעט זוגות. במידה ואתם חווים פערים או קשיים בתקשורת, נקודתיים או גורפים, קטנים או גדולים- אתם יכולים להיות בטוחים שתהליך של ייעוץ זוגי זה משהו שבהחלט כדאי לתת לו מקום ולנסות.

ייעוץ זוגי במרכז – איפה באמת כדאי לעבור תהליך כזה?

אם יש לכם התלבטות לגבי היועץ שאליו כדאי לפנות להתחלת תהליך של ייעוץ זוגי במרכז אנחנו יכולים להבין ללבכם. למרות שיש הרבה מאוד יועצים זוגיים, לא כולם יוכלו לעמוד בכל הסטנדרטים שלכם. לכן יש טעם לחשוב מה באמת חשוב לכם וכך תגלו שפרטים כמו: השכלה וכימיה אלה דברים חשובים. כלומר, ליועץ שלכם לא יכולה להיות רק אינטואיציה, שכן בפועל הוא צריך גם השכלה פורמאלית כדי להיות יועץ זוגי. בנוסף, מבחינת הכימיה, כמובן ששניכם צריכים להרגיש איתו בנוח, לפחות לאחר מספר מפגשים, כי אחרת הייעוץ לא יהיה מספיק מועיל. נוסף על אלו, שווה להשקיע מספר דקות ולהבין עוד בטרם המפגש הראשון, מה בדיוק כולל התהליך של היועץ הספציפי והאם מדובר על יועץ עם המלצות חמות או שלא.

ייעוץ זוגי זה תהליך שאתם תהיו חייבים להיות רתומים אליו, כי גם היועץ הטוב ביותר לא יוכל להציל את הזוגיות שלכם בלעדיכם. במידה ואתם או לפחות אחד מכם, מוכנים להתחייב לתהליך ולבנות זוגיות שאתם רוצים לחיות בה, בהחלט חשוב שתבחרו יועץ טוב שאתם סומכים עליו. באופן הזה תוכלו להיות בטוחים שאתם בדרך הנכונה ואין ספק שתעריכו את ההשקעה הזאת בזוגיות שלכם בעתיד. באשר להשקעה הכלכלית בתהליך, חשוב להבין שזוגות שמסיימים תהליך של ייעוץ זוגי, גם כאלו ששילמו סכום לא מבוטל על כל פגישה בפני עצמה, מעידים כי התהליך השתלם להם גם כלכלית למרבה ההפתעה. זאת מכיוון שכאשר היו לא מרוצים מהמצב הזוגי, הם נטו לבזבוזים מיותרים והשקעה בפעילויות חומריות כאלו ואחרות שהאירו אותם מרוקנים בסופו של דבר. כאשר החוסר הזה בפנים- התמלא באהבה ונחת, לא היה צורך בפיזור כספים עקר. יתר על כן, יש להבין כי גירושין הם עסק יקר בהרבה וכי תמיד עדיף להקדים תרופה למכה ולהציל את הבית בשלב מוקדם. באשר למחיר תהליך של ייעוץ זוגי במרכז, תמיד יש לקחת בחשבון לא רק את המחיר לפגישה אחת, אלא גם את אורך הפגישה עליה משלמים ואת אורך התהליך (האם קצר מועד- של כמה חודשים, או ארוך טווח של כמה שנים). בסוף, חשוב מכל שלא לבחור יועץ רק על פי המחיר כי כמו בתחומים אחרים, זול זה לפעמים יקר והתקווה היא שהיועץ הזוגי שתשבו מולו בפעם הראשונה יהיה התחנה האחרונה שלכם בדרך אל הזוגיות שאתם רוצים.

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות