איזון בקשר ופתחי יציאה מזוגיות

זוגיות מורכבת משני אנשים ומהזוגיות עצמה.  כלומר יש הוא, יש היא, ויש אנחנו. חשוב להבין שבתוך הזוגיות חשוב שיהיו פתחי יציאה מזוגיות, כלומר מקומות בהם כל אחד מבני הזוג פורח בפני עצמו ועושה את הדברים שלו, שאינם קשורים לפרטנר. ישנם דברים משותפים, דברים שקשורים לזוגיות עצמה, דברים שעושים אותם ביחד.

כאשר ישנו איזון בקשר, הכל נע על מי מנוחות, איזון בהקשר של פתחי יציאה מדבר על כך ששני הצדדים מאושרים, כל אחד וההתפתחות האישית שלו מחייו האישיים, מהזמן שלו לעשות דברים שחשובים לו, כאינדיבידואל, ומהזמן הזוגי וההשקעה בזוגיות.

כולם שבעי רצון מכל המשולש הזה, וגם מרוצים מהפעילות והתפתחות, והזמן שהצד השני משקיע מחוץ לקשר והזוגיות עצמה, זאת הכוונה. מה שיוצר חוסר איזון זה כאשר או אחד הצדדים מרגיש מתוסכל מזמן אישי שחסר לו, כלומר שלו אין פתחי יציאה מספקים מהזוגיות שלו, או שהוא מתוסכל מעודף או חוסר פתחי יציאה של הצד השני, כלומר שהצד השני עושה יותר מידי דברים שאינם קשורים לזוגיות, ובורח מהזוגיות בעצם, או שהצד השני לא עושה כלום מלבד הזוגיות ותלותי בו מידי.

או שישנו חוסר שביעות רצון לפחות מאחד הצדדים בנוגע לזמן הזוגי המשותף. פתחי יציאה מזוגיות מגוונים ביותר זה יכול להיות תחביב , זה יכול להיות פעילות גופנית, זה יכול להיות חיי חברה, זה יכול להיות עבודה זה יכול להיות הטלפון, זה יכול להיות הורות, זה יכול להיות שינה.

יכול להיות הרבה דברים ובעצם כאשר שומרים על דינמיקה מאוזנת דואגים להרגיש שמתפתחים במישור האישי והן במישור הזוגי מפרגנים גם לצד השני, והתפתחות שהיא אישית ומשקיעים בקשר, בדרך כלל פתח יציאה אמורים שלא להוות בעיה, אלא להוות נקודות איוורור חשובות בקשר, על מנת שיהיה שוב אפשר לחזור אליהן מבחוץ. לספר דברים לחלוק לשתף ולהתקדם גם במישור הזוגי הודות להם. במידה ואתם מרגישים שמשהו אינו כשורה בהקשר של נקודות פתחי היציאה שלכם בזוגיות במידה ואתם מרגישים שאתם או הצד השני מנסה לברוח מהזוגיות או שפשוט הקשר שלכם לא מספיק מושקע ואתם לא שבעי רצון מכך ניתן לפנות לייעוץ זוגי על מנת להבין מה המקור של ההתנהלות ולקבל כלים כדי לחזור ולייצר זוגיות שהיא בריאה טובה ומאוזנת ששני הצדדים מאושרים מתפתחים וגם היא עצמה מושקעת.

.

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות