5 דרכים למצוא אהבה וזוגיות

אם הגעתם למאמר הזה, כנראה שקשה לכם לייצר זוגיות ואולי אפילו קשה לכם בכלל לייצר דייט נורמלי, להכיר מישהו אפילו ברמה הראשונית ביותר ובגדול אתם מתקשים למצוא אהבה וזוגיות.

הרבה מתקשים ביצירת הזדמנויות בעידן המודרני, דברים באמת השתנו וכבר לא נראים כמו פעם, לכן יצרתי את המאמר הזה כדי לעזור למי שמתקשה עם רעיונות ודרכים ליצירת הזדמנויות לדייטים ולזוגיות.

הדרך הפופולרית למציאת זוגיות היא אתרי הכרויות

כן אני יודעת שנמאס לכם לשמוע על אתרי הכרויות, ושאתם בטוחים שמשם לא תבוא הישועה וזה פשוט לא בשבילכם, ואם זאת רוב מערכות היחסים שנוצרות בעידן המודרני נוצרות באתרי הכרויות.

מה שחשוב להבין זה שבדרך כלל אנשים שמתנגדים לאתרי הכרויות ולא יוצא להם אף פעם שום דבר משם הם אנשים שלא פועלים באתרי הכרויות נכון.

לפעול נכון הכוונה להבין את המערכת הזו, להבין איך נכון שיראה פרופיל בה, להבין איך נכון שיראו השיחות בה, להבין איך נכון לכם לסנן שם כך שלא תמצאו את עצמכם יוצאים עם אנשים ממש לא מתאימים אבל גם לא תפספסו קשרים שכן יכולים לעבוד לכם.

ובעצם ומי ששונא אתרי הכרויות בדרך כלל פשוט לא מתנהל שום נכון.

כמה טיפים קטנים ששווים זהב למי שמתנהל באתרי הכרויות ורוצה לעשות את זה נכון יותר, אז מעבר באמת לפרופיל ולשיחות שאלו דברים אינדיבידואלים שצריך להתבונן בהם ולבדוק כדי לשפר, חשוב לשים לב לפתרון מפתח בגישה לאתרי הכרויות, שזו אנרגיה איתם איתה אתם באים לשיטוט באתר.

בעצם בדרך כלל אנשים משתמשים באתרי הכרויות בצורה של און ו-אוף, תקופות שבהם את ממש "נכנסת לזה" בכל הכוח כדי לעשות את כל מה שאת יכולה ולייצר דייטים ואז משקיעה באיזה שעות על גבי שעות, מכלה על זה מלא אנרגיות ואז די מהר מתבאסת כי לא יוצא מזה שום דבר, ואז תקופות שלמות שבהם בעצם לא פועלים באתר לא עושים שום דבר לא נכנסים בכלל, מתרחקים מזה ושונאים את זה, ואז גם סובלים מיסורי מצפון לגבי זה שאין זוגיות ובכל זאת אתם לא עושים את זה שום דבר.

אז מה שאני ממליצה כאן זה פשוט לפעול בצורה קבועה לאורך כל הזמן עד שתמצאו זוגיות באיזה שהוא אתר אפליקציה שנראים לכם מתאימים לכם המטרה היא ממש לעשות נגיד לוז קבוע של משהו כמו רבע שעה שלוש פעמים בשבוע, לא יותר מזה, לא צריך יותר מזה. בזמן הזה אתם נכנסים, לא כשאתם משועממים כחלק אינסטגרם פייסבוק וכאלה, אלא בזמן קבוע שיצרתם לכם. אתם נכנסים בזמנים שאתם באנרגיות גבוהות יחסית ביום, לא מתוסכלים לא עצבני ולא עייפים מדי. ונכנסים באמת בסקרנות עם סטופר ובכיף, כדי לצייר הזדמנויות חדשות. שנגמר הזמן אתם פשוט יוצאים מזה וחוזרים לזה בנקודת הזמן הבאה שקבעתם. זה שומר עליכם גם מייסורי המצפון, זה שומר עליכם תמיד בפנים ומודעים לאופציות שיש שם, ובלי לפספס שום דבר. וזה שומר על התפקוד שלכם שם מיטבי ובריא ככה שתוכלו לייצר זוגיות דרך האלגוריתם הזה. חשוב לציין שכמובן במידה ומתחילה כבר שיחה עם מישהו ספציפי אז כן שווה לעקוב אחרי השיחה הזאת ולא להעלם ליומיים כי אז זה כבר יהיה קשה לחזור. אז רק את השיחה הזה אומרת לפתוח בזמנים אחרים אבל התפקוד השוטף באתר לשמור אותו נקודות הזמן שיצרתם לכם

גיוס הסביבה הקרובה למציאת אהבה

אנשים נוטים לפחד משידוכים כי פעם הכירו להם מישהו שממש לא התאים להם וזה ממש פגע בהם, אבל חייבים להבין ששידוכים זו דרך מצויינת להכיר, ומעל הכל צריך להבין, שאף אחד אינו שדכן גם שדכנים כנראה לא עושים את עבודתם בצורה כל כך כל כך מדוייקת כי ראינו כבר איך בחתונה ממבט ראשון לפעמים מכירים בין שני אנשים שאין להם מושג מה הם עושים ביחד בשידוך הזה, ולפעמים זה פשוט לא עובד.

כדאי להעזר בשידוכים באנשים שמכירים אתכם וחשוב להבין שעליכם לבקש את הבקשה במינימום אגו, באמת לפנות לאנשים סביבכם ולבקש שיכירו לכם.

כדי לעשות את זה בצורה הטובה ביותר חשוב להבין איך עובדים המנגנונים של בקשת עזרה. בעצם להבין שאנשים שמכירים לכם אנשים עוזרים לרוב בשביל להרגיש יותר טוב עם עצמם. כאשר מבינים את זה בקשת העזרה הופכת ליותר מדויקת ויותר טובה, מנותקת מהאגו מנותקת מהתחושה שמה יחשבו עליי, שאני נואש, ובעצם מאפשרת לצד השני להכיר לכם בצורה הטובה ביותר. אז קודם כל למי פונים? כדאי לפנות דווקא למעגל שני – כלומר לא לאנשים הכי קרובים אליכם, כי האנשים שהכי קרובים אליכם – המוטיבציה שלהם לעזור לכם זה שהם אוהבים אתכם, ונורא חשוב להם שיהיה לכם טוב ודווקא אלה לא העוזרים הטובים ביותר. כמו שאמרנו מנגנון של בקשת עזרה הוא מנגנון שמבוסס על להרגיש יותר טוב עם עצמי כי אני עוזר, לכן האנשים האלה יכולים לייצר דווקא תחושה מכבידה במידה והם יכירו לכם ואפילו במידה והם לא יכירו לכם – לכן עדיף דווקא להתרחק מהמשפחה והחברים הקרובים ביותר ולהעזר במעגל שני.

חברים של חברים, שכנים, קולגות לעבודה, אנשים שלא באמת אכפת להם ממך אבל הם ממש ממש ישמחו לעשות מעשה טוב בעולם ולצאת לצאת ממש תותחים אם הם יכירו לכם.

איך פונים לאותם אנשים? הרעיון הוא באמת להגיד להם שסומכים עליהם, להגיד להם שהדבר הזה הוא חשוב לכם, להבדיל מלהציג את זה בצורה כזו אגבית כמו שהרבה עושים כשהם מבקשים עזרה, אלה להציג את זה כמשהו שמאוד חשוב לכם כי אנחנו מבינים שאנשים עוזרים בשביל להרגיש חשובים, בשביל להרגיש שהם עוזרים, בשביל להרגיש ממש ממש יעילים, ולכן לא צריך לגמד את האירוע הזה ,זה צריך להיות משהו שעובר להם כי הנושא שהוא חשוב לכם וכדי שיהיה ברור שאם הם יעזרו לכם הם יצאו ממש תותחים. להעביר להם אחריות להגיד שסומכים עליהם, להגיד שיודעים שהם יכולים לעזור ומכאן לתת להם להכיר לכם ולא להיות מתוסכלים אם מי שהם יכירו לכם לא יהיה ברמה.

לעשות משהו טוב עבור עצמך – לפתח תחביב חדש שמערב פעילות עם אנשים חדשים

בנדוקה הזו אני ממליצה לעסוק בפעילויות מהנות, תחביבים שיכולים לעשות טוב! זאת הזדמנות מצוינת לחשוב מה יכול לעשות לכם טוב איך אתם יכולים לפנק את עצמכם, איך אתם יכולים להעשיר את עצמכם, איזה ידע הייתם רוצים לרכוש, אם זה ללמוד שפה חדשה, אם זה להתנדב באיזה שהוא מקום, אם זה לעסוק בתחביב שלא עסקתם בו שנים או שתמיד משך אתכם.

כאשר אנחנו עושים משהו שעושה לנו טוב וכמובן שכשמדובר במשהו שהוא בחברת אנשים אחרים יוצאת מאיתנו אנרגיה מצוינת, אנרגיה נפלאה שהיא מושכת מטבעה ומייצרת לנו ממש פלטפורמה חדשה ליצירת הזדמנויות, וליצירת קשרים, גם חברתיים וגם רומנטיים.

למצוא אהבה ביום יום או במילים אחרות להיות פתוחים לעולם

כולנו מסתובבים כל היום עם הראש בטלפון, עם משקפיים על העיניים, עם אוזניות באוזניים, ועכשיו אפילו עם מסכה על הפה. אנחנו לא פתוחים לעולם, אנחנו לא מסתכלים מה קורה סביבנו, אנחנו לא מייצרים קשר עין עם אנשים, לא מחכים לאף אחד ואז אנחנו מאוד מתפלאים שזוגיות לא נוחתת עלינו מהירח, ושאף אחד לא מתחיל איתנו ברחוב. באמת שזה נהיה אורח החיים ולכן לשנות אותו ב-180 מעלות זה יכול להיות קצת קשה, לכן אני ממליצה לקחת את עצמכם לפחות יום בשבוע שבו אתם פשוט נמצאים עם הטלפון בתיק, בלי אוזניות, בלי משקפי שמש ופתוחים יותר לעולם, מסתכלים סביבכם ומייצרים קשר עין, מחייכים לסביבה ונוכחים ביומיום שלכם. עדיף שזה יהיה יום שבו אתם עושים דברים, ולא רק בית עבודה. יום שבו יש לכם סידורים, שאתם הולכים לסופרמרקט, שאתם הולכים לדואר, שאתם הולכים לבנק, יום שבו אתם נתקלים באנשים זרים במרחב הציבורי ובאופן הזה אתם יכולים יכולים באמת לייצר אינטראקציות.

להצטרף לפעילויות של פנויים פנויות

יש הרבה הצעות היום לפעילויות פנויים פנויות, אם זה דברים שבדרך כלל מצויים בכל מיני קבוצות פייסבוק, והמלצות כאלה ואחרות, חשוב להבין לאן הולכים ומה מה בדיוק תהיה האוכלוסייה במקום שאליו אתם בוחרים ללכת, אבל הרבה פעילויות של פנויים פנויות יכולות להיות קרקע טובה כדי להכיר אנשים באותו המצב כמוכם ויכולה משם גם לצמוח זוגיות.

לסיכום הכוונה בסופו של דבר שיצירת הזדמנויות היא קצת מאתגרת אבל היא רק ההתחלה, אני מבינה שאנשים שלא נוצרות להם בכלל הזדמנויות בדרך לזוגיות הם אנשים שכנראה יש שם איזה שהוא מחסום נוסף שמייצר הימנעות מהדבר הזה, הימנעות מזוגיות. ולכן שווה לפנות לייעוץ מקצועי ואצלי באמת נוכל לאבחן את הסיבות לכך שלא נוצרת אצלכם זוגיות היום, ולקבל כלים באמת מדויקים כדי להחליף את המחסומים האלה בכלים משרתים, כלים שבעזרתם גם תוכלו לייצר הזדמנויות, גם תוכלו לבחור בפרטנרים מתאימים, וגם תדעו להתנהל כל הדרך עד הזוגיות עצמה על הצד הטוב ביותר כדי שזה יקרה בבריאות, בשמחה ובמהירות.

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות