3 דברים שמונעים ממכם להגיע לזוגיות

במידה ואתם לבד, במידה ואתם לא נמצאים היום בזוגיות ורוצים להיות בזוגיות כנראה יש משהו שמפריע לכם, אפשר לתרץ את זה בעידן המודרני, באתרי היכרויות, בתקופת הקורונה ובהרבה גורמים אחרים שבאמת מקשים על יצירת זוגיות היום אבל אנחנו יודעים שאנשים שרוצים להגיע לזוגיות וזה לא קורה עבורם, כנראה שיש שם משהו נוסף ומהותי שמפריע לך להתקדם לכדי זוגיות.

כך שהטיפ הראשון לכל מי שרוצה להגיע לזוגיות ולא מצליח הוא להתחיל להתבונן על הנושא הזה, ולנסות לחקור ולהבין מדוע הוא לא מגיע לזוגיות. במקום לנסות להסתכל החוצה ולתלות בעולם את הקשיים שלו בהקשר הזה.

אם אתם רוצים להתבונן באמת פנימה ולהבין מדוע אתם לא בזוגיות היום, יש לנו שלושה דברים שחשוב שתיקחו בחשבון, ואולי באחד מהם או בשילוב של כמה מהם מצוי מקור הבעיה והקושי שלכם להגיע לזוגיות.

דבר ראשון הוא מחסומים פנימיים

מחסומים פנימיים- הרבה אנשים שרוצים להגיע לזוגיות לא מגיעים לזוגיות בעקבות אמונות מגבילות, מחסומים פנימיים, דפוסים שפשוט מפריעים להם לפעמים אפילו לעשות את הצעד הראשון, וגורמים להם להימנעות ארוכת שנים מלייצר דייטינג וקשרים רומנטיים, וזה יכול לחבל עליהם או בזה שהם באמת נמנעים מזה, בכלל לא מייצרים שום קשר, זה יכול להרוס להם באיזשהם דפוסים והתנהגויות, אנשים שנכנסים לקשרים אבל הם בדרך כלל מסתיימים בנקודה כזו או אחרת, אנשים שיש להם אמונות שליליות לגבי עצמם או לגבי גברים, או לגבי נשים, או לגבי מערכות יחסים, וזה פשוט הורס להם את היכולת להגיע לזוגיות, אנשים שמתמודדים עם קושי מהסוג הזה יכולים להפיק את המירב בתהליך שיש לו את הכלים להתמודד עם מחסומים, ועם דפוסים, ואמונות שמפריעות להגיע לזוגיות ולפרק אותם מהשורש.

קושי שני להיות מחובר לרעיון של הזוגיות

הקושי השני אלה אנשים שלא מחוברים הרעיון של זוגיות לא מבינים את היעד בעצם, כשלא מבינים את היעד יותר קשה לצאת לדרך ולעשות את זה בצורה נכונה. לא להבין את היעד של זוגיות זה באמת לא להיות מחובר למהות של איזה זוגיות אתה רוצה לייצר, מי אתה כאדם זוגי? מי זה שיהיה שם לצידך? הרבה אנשים חושבים שהם יודעים מה הם רוצים אבל מגיעים עם רשימות מכולת שלא כל כך מחוברות למציאות או לא כל כך מחוברות למהות של מהי זוגיות טובה.

תהליך שיכול לעזור לאנשים שמתמודדים עם הנושא הזה הוא תהליך שמחבר אותם למהות של זוגיות, להבנה של מהי זוגיות טובה עבורם, מהי זוגיות שתשמח אותם, מהי זוגיות בריאה עבורם, ולחבר אותם לעצמם, לכוחות של עצמם כאנשים זוגיים, ומכאן לתת להם גם כלים לבחירות, כדי שהם יוכלו לבחור בפרטנר מתאים, להיות בטוחים שהם בוחרים בפרטנר מתאים מבלי להתפשר, אבל מבלי לפספס קשרים רלוונטיים, ולא להיות בבררנות יתר כדי שיהיה אפשר להתקדם בכדי זוגיות.

קושי שני התנהלות לא נכונה בדרך לזוגיות

הנושא השלישי זה אנשים שלא יודעים להתנהל בדרך לזוגיות. כלומר אנשים שמתקשים עם תהליך הדייטינג עצמו. תהליך הדייטינג הוא תהליך באמת מורכב, ועדין, ולא פשוט שהרבה אנשים נתקלים בקשיים בהתנהלות סביבו, הרבה אנשים לא יודעים להתנהל שם רגשית נכון, לא יודעים מהו תהליך הדייטינג, מה הצורך שלו בכלל, למה הוא מיועד, ומכאן הם לא מבינים את השלבים השונים בו, מה מצופה מהם בכל שלב, איך לפעול, איך להתנהל, איך לתקשר את מה שהם חווים, ומכאן אלו אנשים שמרגישים רוב הפעמים שהכל נהרס להם בגלל הודעה, או בגלל משהו שהם אמרו בדייט, או בגלל מה שקורה באתר הכרויות, או בטלפון, ואלו אנשים שמאוד מאוד חבל שהם נתקעים, אבל זה פשוט לא יוביל לכדי זוגיות אם הם לא ידעו להתנהל כמו שצריך, להבין את תהליך הדייטינג, להבין איך לפעול שם נכון, אנשים כאלה יכולים להפיק את המיטב מתהליך שייתן להם כלים שהיא הבהיר להם מה הצורך של תהליך הדייטינג עצמו, שיבהיר להם מה קורה בתהליך הזה, מה מצופה מהם בכל שלב, איך להתנהל שם ריגשית נכון, איך להתנהל שם נכון מבחינת תקשורת, ואיך להביא את עצמם על הצד הטוב ביותר, כדי באמת לייצר כאן תהליך שיוביל לזוגיות טובה, במידה והם נתקלים בפרטנר שמתאים להם.

לסיכום כל הנושא כולו במידה ואתם רוצים להגיע לזוגיות ואתם לא מגיעים לזוגיות, כדאי שתיקחו אחריות על עצמכם ותבינו מה הסיבות לכך שקשה לכם, הסיבות יכולות להיות או מחסום פנימי, או מחסום בהבנה של מהי זוגיות, או מחסום בהבנה של איך מגיעים לזוגיות בתכלס, שלושת האפשרויות האלה בדרך כלל הסיבות אחת מהן לפחות לכך שאנשים לא מגיעים לזוגיות ועל כולן אפשר לעבוד בעזרת תהליך שממוקד בנושא של תקשורת רומנטית.

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות