3 דברים שמונעים מכם להגיע לזוגיות

במידה ואתם לבד, במידה ואתם לא נמצאים היום בזוגיות ורוצים להיות בזוגיות כנראה יש משהו שמפריע לכם. כמובן שאפשר לתרץ את זה- להאשים את העידן המודרני, את אתרי ההיכרויות, את תקופת הקורונה וכנראה עוד הרבה גורמים אחרים שבאמת מקשים על יצירת זוגיות. העניין הוא, שהיום אנחנו יודעים שאנשים שרוצים להגיע לזוגיות וזה לא קורה עבורם, כנראה שיש שם משהו נוסף ומהותי שמפריע לך להתקדם לכדי זוגיות.

כך שהטיפ הראשון לכל מי שרוצה להגיע לזוגיות ולא מצליח, הוא להתחיל להתבונן על הנושא הזה ולנסות לחקור ולהבין מדוע הוא לא מגיע לזוגיות. במקום לנסות להסתכל החוצה ולתלות בעולם את הקשיים שלך בהקשר הזה, יש לנסות להתבונן פנימה ולהבין- האם יש משהו שמפריע לי?

אם אתם רוצים להתבונן באמת פנימה ולהבין מדוע אתם לא בזוגיות היום, יש שלושה דברים שחשוב שתיקחו בחשבון ואולי באחד מהם או בשילוב של כמה מהם, מצוי מקור הבעיה והקושי שלכם להגיע לזוגיות.

מחסומים פנימיים

הרבה אנשים שרוצים להגיע לזוגיות, לא מגיעים לזוגיות בעקבות אמונות מגבילות, מחסומים פנימיים, דפוסים שפשוט מפריעים להם לפעמים אפילו לעשות את הצעד הראשון וגורמים להם להימנעות ארוכת שנים מלייצר דייטים וקשרים רומנטיים. כמובן שלא כל המתמודדים עם מחסומים, מוצאים את עצמם נמנעים ולא מייצרים כל קשר.  חלק מתמודדים עם דפוסים והתנהגויות מסוגים אחרים: אנשים שנכנסים לקשרים שבדרך כלל מסתיימים בנקודה מסויימת- למשל לא יכולים לעבור את הדייט ראשון או השלישי, או לא יכולים לעבור משלב ה'דייטינג' לזוגיות. יש כאלה שהמחסומים שלהם הם בדמות אמונות שליליות לגבי עצמם או לגבי גברים, או לגבי נשים, או לגבי מערכות יחסים. המחסומים הללו  מחרבים את היכולת להגיע לזוגיות. אנשים שמתמודדים עם קושי מהסוג הזה, יכולים להפיק את המירב בתהליך שיש לו את הכלים להתמודד עם מחסומים, עם דפוסים ועם אמונות שמפריעות להגיע לזוגיות ולפרק אותם מהשורש.

להיות מחובר לרעיון של הזוגיות

הקושי השני אלה אנשים שלא מחוברים לרעיון של זוגיות, לא מבינים את ה'יעד' בעצם. כשלא מבינים את היעד, קשה מאד לצאת לדרך ולעשות את זה בצורה נכונה. לא להבין את היעד של זוגיות זה באמת לא להיות מחובר למהות של איזה זוגיות אתה רוצה לייצר, מי אתה כאדם זוגי? מי זה שיהיה שם לצידך? הרבה אנשים חושבים שהם יודעים מה הם רוצים, אבל מגיעים עם רשימות מכולת שלא כל כך מחוברות למציאות או לא כל כך מחוברות למהות של מהי זוגיות טובה.

תהליך שיכול לעזור לאנשים שמתמודדים עם הנושא הזה הוא תהליך שמחבר אותם למהות של זוגיות, להבנה של מהי זוגיות טובה עבורם, מהי זוגיות שתשמח אותם, מהי זוגיות בריאה עבורם, ולחבר אותם לעצמם, לכוחות של עצמם כאנשים זוגיים. מכאן התהליך יקנה גם כלים לבחירות, כדי שהם יוכלו לבחור בפרטנר מתאים, להיות בטוחים שהם בוחרים בפרטנר מתאים מבלי להתפשר, אבל מבלי לפספס קשרים רלוונטיים. 

התנהלות לא נכונה בדרך לזוגיות

ישנם אנשים שלא יודעים להתנהל בדרך לזוגיות, כלומר כאלו שמתקשים עם תהליך הדייטינג עצמו. תהליך הדייטינג הוא תהליך מורכב ועדין, תהליך לא פשוט שהרבה אנשים נתקלים בקשיים בהתנהלות סביבו. רבים לא יודעים להתנהל שם רגשית נכון, לא יודעים מהו תהליך הדייטינג, מה הצורך שלו בכלל, למה הוא מיועד, ומכאן הם לא מבינים את השלבים השונים בו, מה מצופה מהם בכל שלב, איך לפעול, איך להתנהל ואיך לתקשר את מה שהם חווים. אלו אנשים שחווים תסכול גדול ומרגישים שהכל נהרס להם בגלל הודעה, או בגלל משהו שהם אמרו בדייט, או בגלל משהו שקרה באפליקציה או בטלפון. אלו אנשים שאין להם מושג בדרך כלל מה הם עושים לא נכון, הם יורים לכל הכיוונים וגם יכול להיות שיש להם את כל מה שצריך כדי להיות זוגיות, אבל זה פשוט לא יוביל לכדי זוגיות אם הם לא ידעו להתנהל כמו שצריך, להבין את תהליך הדייטינג ולהבין איך לפעול שם נכון.

אנשים כאלה יכולים להפיק את המיטב מתהליך שיקנה להם כלים שיבהירו להם מה הצורך של תהליך הדייטינג עצמו, שיבהירו להם מה קורה בתהליך הזה, מה מצופה מהם בכל שלב, איך להתנהל שם ריגשית נכון, איך להתנהל שם נכון מבחינת תקשורת ואיך להביא את עצמם על הצד הטוב ביותר, כדי באמת לייצר כאן תהליך שיוביל לזוגיות טובה, במידה והם נתקלים בפרטנר שמתאים להם.

במידה ואתם רוצים להגיע לזוגיות ואתם לא מגיעים לזוגיות, כדאי שתיקחו אחריות על עצמכם ותבינו מה הסיבות לכך שקשה לכם, הסיבות יכולות להיות או מחסום פנימי, או מחסום בהבנה של מהי זוגיות, או מחסום בהבנה של איך מגיעים לזוגיות בפועל. אחת משלושת האפשרויות הללו, או שלוב של שתיים או של כולן, אלו הסיבות לכך שאתם לא בזוגיות היום, במידה ואתם רוצים לראות את עצמכם בזוגיות וזה פשוט לא קורה. על כולן אפשר לעבוד באופן מותאם אישית, ממוקד ויסודי כדי שתוכלו להישאר אתם ולהגיע לזוגיות.

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות