בדיקת התאמה זוגית

איך עושים בדיקת התאמה זוגית?

ראשית, צאו מנקודת הנחה שכאשר מדברים על בדיקת התאמה זוגית, כל אחד מעלה משהו אחר בראשו שמדבר אליו ומבחינתו שם נמצא המענה לשאלה הגדולה- 'האם אנחנו מתאימים?'. יש אלף ואחת דרכים שיעזרו לכם להבין האם אתם מתאימים או לא, ולכן עליכם לבחור את הבדיקה שאליה אתם הכי מתחברים. אם, לדוגמא, מבחינתכם אסטרולוגיה זה משהו שיכול לעזור, למה שלא תבדקו את הנושא הזה? בעזרת נתונים אסטרולוגיים שונים, יש אומרים אפשר להבין האם אתם מתאימים אחד לשני.
אם זאת, כמובן שלא חסרים אנשים שפחות מתחברים למיסטיקה ולכן נשאלת השאלה: האם אפשר לעשות בדיקת התאמה זוגית בעזרת כלים מסוג אחר?

האם כדי לעבור בדיקת התאמה זוגית צריך מטפל זוגי?

זו בהחלט עוד אפשרות שכדאי לחשוב עליה, כי אין ספק שמטפלי ויועצי זוגיות מקצועיים יוכלו לעזור לכם להבין האם אתם מתאימים. למעשה, השאלה האם אתם מתאימים או לא היא עילה מספיק טובה והיא סיבה נהדרת שבגללה כדאי יהיה לחשוב על תהליך כמו טיפול  ייעוץ זוגי. לא אחת קורה שזוגות מאוד נמשכים אחד לשני ונהנים לבלות ביחד, אך לגבי כל הסוגיות המורכבות יותר של החיים, אין בין בני הזוג הבנה והסכמה. מצד שני ישנם מצבים שדווקא האלמנטים של כיף ותשוקה חסרים, אך יש שם חברות טובה או שותפות מצוינת ומתןך הבנה שדבר אינו מושלם, קשה להבין פעמים רבות כיצד להחליט החלטה שתוביל לזוגיות מאושרת מבלי להתפשר על דבר. 
לכן, אם גם אתם נמצאים בנקודה כזאת וחושבים האם הקשר שאתם נמצאים בו הוא 'זה', כדאי שתדעו: טיפול זוגי יכול לעזור. ראשית, שינם מטפלים או יועצים זוגיים שיוכלו לעשות לכם בדיקת התאמה זוגית דרך כלים שיתאימו ספציפית למצב ביניכם ויאפשרו לכם לקבל תמונה ולהבין האם הקשר מתאים. שנית, תוך כדי התהליך עצמו של הטיפול או הייעוץ הזוגי, תוכלו להבין האם יש ביניכם התאמה או שאולי עדיף לוותר על הזוגיות ולראות האם לכל אחד מכם כדאי לחפש בני זוג אחרים.

אצל איזה מטפל כדאי לעבור בדיקת התאמה זוגית?

היום אתם יכולים לעבור בדיקת התאמה זוגית אצל לא מעט מטפלים ויועצים שונים. עם זאת, לא כל מי שלמד את התחום הזה ומציע לכם לבוא ולעבור בדיקת התאמה זוגית דרך כלים, באמת יידע לעשות את זה בצורה נכונה ולייעץ לכם בצורה מקצועית. 
עם זאת, אם הבדיקה לא נעשה על ידי איש מקצוע רציני ומנוסה, האם באמת אפשר לסמוך על תוצאותיה? לכן, אם אתם רוצים להגדיל את הסיכוי שלכם להגיע למסקנה חד משמעית ואם אתם רוצים להיעזר רק במי שבאמת יש לו ניסיון וידע, אנחנו ממליצים לכם לבדוק לאיזה מטפל זוגי אתם פונים. מעבר לכך שאותו מטפל יוכל להעביר אתכם בדיקת התאמה זוגית, הוא גם יוכל לעזור לכם לפתור בעיות שונות בזוגיות שלכם.
לא אחת קורה שההתאמה בין בני הזוג נפלאה אך בפועל התקשורת לא מספיק טובה ולכן בסופו של דבר הזוגיות לא מוצלחת. לכן כדאי שתדעו: הטיפול הזוגי הוא הפתרון הנכון ולא כדאי לדחות את התחלתו. מה שחשוב זה להיות בתנועה, להגיב לכל מה שקורה לכם בחיים ולמצוא את הדרך שלכם להיות מאושרים ובטוחים מהר ככל האפשר.

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות