טיפול זוגי מיני

המיניות היא חלק בלתי נפרד מהזוגיות של כולנו, או זו לפחות השאיפה שלנו. לכן ברור מדוע, כאשר הבעיות בתחום הזה מתחילות, רצוי לקחת בחשבון את האפשרות של טיפול זוגי מיני. אם זה נשמע לכם מוכר ואם גם לכם יש קשיים במישור הזה, למה שלא תעשו משהו בנידון?

תוכן עניינים
שיתוף ב facebook
Facebook

מה קורה לפני שפונים לחוויה כמו טיפול זוגי מיני?

בדרך כלל רוב הזוגות מבזבזים הרבה מאוד זמן לפני שהם פונים אל טיפול זוגי מיני. קשה מאוד להודות שיש לנו בעיה בזוגיות, ועוד יותר מביך להודות שהבעיה קשורה למין. מין משפיע בצורה משמעותית ביותר על החיים שלנו, לפעמים אפילו יותר מכסף, אז איך נוכל להודות, ועוד בקול רם, שמשהו לא בסדר במישור הזה? כולנו בטוחים שכל החברים הכי טובים שלנו מקיימים יחסי מין ארבע פעמים בשבוע, אך אין נוכל עוד ללכת לטיפול? במילים אחרות, השלב שבו רוב הזוגות תקועים והמקום שבו הם מבזבזים זמן יקר, זו הנקודה שבה צריך להודות שיש בעיה. אם גם לכם זה קורה אך אם עמוק בפנים אתם יודעים שיש לכם קושי מסוים, כדאי שתדעו: להודות שיש לכם בעיה זה חצי מהפתרון.

מה זה טיפול זוגי מיני?

אם הצלחתם לעבור את השלב שבו אתם מתביישים להודות שיש לכם בעיה, ברור שאתם כבר במקום טוב יותר כי אתם כבר מחפשים את הפתרון. טיפול זוגי מיני זו אופציה טובה שלא מעט זוגות בוחרים בה בשנים האחרונות, כך שגם לכם כדאי לחשוב על כך ברצינות. במסגרת הטיפול הזה מדברים על הדברים ומנסים להתמודד עם הקשיים האמתיים.

האם אחד מכם לא מרגיש משיכה? או שאולי אתם לא מרגישים בנוח אחד עם השנייה במיטה? האם הייתם רוצים לנסות דברים חדשים אך אתם מתביישים להודות בכך? מתביישים לבקש את זה מבין הזוג שלכם? או שאולי אתם מסתכלים "לצדדים"? יכולות להיות אלף ואחת סיבות שמובילות בני זוג לחשוב על טיפול זוגי מיני וכולן מקובלות. זה מה שכל כך יפה בעניין הזה של טיפול זוגי מיני, שכן הכול בסדר, מותר להגיד הכול וכל נקודה מקבלת את מלוא תשומת הלב. במהלך הטיפול אתם תעברו לא מעט חוויות ותצטרכו גם להתמודד עם מספר משימות לא פשוטות. מה שכן, אם תתמסרו לתהליך הזה בהחלט יכול להיות שתיהנו מזוגיות טובה יותר ומקשר מיני מספק.

איזה מטפל יתאים מבחינתכם לחוויה הזאת?

אין ספק שחוויה כמו טיפול זוגי מיני אתם לא יכולים לעבור עם כל מטפל. ראשית, יש זוגות שיעדיפו לבחור מטפל ואילו זוגות אחרים ירצו לפנות רק אל מטפלת. שנית, אם יש משהו חשוב, זה לבדוק האם שניכם מרגישים בנוח מול המטפל שבו אתם בוחרים. זה לא יעזור אם רק אחד מהם יוכל להרגיש בבית, בנוח ובשלווה לדבר עם המטפל על כל הסוגיות הקשורות למין ביניכם. חשוב ששניכם תרגישו כמה שיותר בנוח כי רק כך תוכלו להיות בטוחים שהטיפול יהיה יעיל.

בנוסף, כדאי לכם לבדוק מראש גם כמה פרטים פרקטיים, כמו לדוגמא: איפה המטפל יפגוש אתכם? כמה פעמים בחודש תיפגשו? כמה זה יעלה לכם? וכמה זמן נמשכת כל פגישה? אם תוכלו, רצוי יהיה לעשות גם מחקר קטן אודות המטפל ולראות שהוא באמת איש מקצוע רציני. מזה כמה שנים הוא מעביר טיפול זוגי מיני לזוגות שונים? והאם כל מי שהיה אצלו ממליץ עליו? אל תתביישו לשאול כל מה שמטריד אתכם לפני שאתם מתחילים את הטיפול כי זה יעזור לכם בהמשך הדרך.

Psychologist summing up results of young reunited family

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות